
Термопаста GD900-1 ВСЕГДА СВЕЖИЙ ОРИГИНАЛ 3г 6.0 W/mK (GD900-1-SY3)
69 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 23427
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Термопаста GD900-1 ВСЕГДА СВЕЖИЙ ОРИГИНАЛ 3г 6.0 W/mK (GD900-1-SY3)»

Її можна сміливо застосовувати у системах охолодження ноутбуків, відеокарт та інших відповідальних місцях. Використовуємо самі в сервісі. Значно крутіша ніж звичайна GD900. За ефективністю трохи поступається Arctic MX4, але краще наноситься та роками не висихає (перевірено).
Оригінальна термопаста GD900-1 з додаванням наночастинок срібла для пасивних і активних систем охолодження. Використовує значно менші частинки оксидів металів для заповнення простору між радіатором і охолоджуваною поверхнею для забезпечення максимальної теплопровідності. Легко наноситься, стійка до висихання, прекрасний коефіцієнт теплопровідності, високий поріг на електричний пробій, легко знімається. Не токсична, не викликає корозії. Висока термостійкість. Застосовується в системах охолодження ноутбуків, компонентів комп'ютерів, LED освітленні для підвищення ефективності відведення тепла від процесора, графічного процесора, північного і південного мостів, LED-чіпів тощо.
Паста виготовляється на сучасному обладнанні у відповідності зі строгими вимогами безпеки для людей і навколишнього середовища та контролем якості. Завод виробляє великий асортимент термопаст, термоклеїв тощо. GD900-1 є одним з найпопулярніших продуктів в лінійці термопаст компанії в останні роки.
колір: сірий
теплопровідність: > 6 Вт / мК
питома вага: > 2,3 г / см³
робоча температура: –50 ~ 200 ° C
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GD |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3 г |
| Длина | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Теплопроводность | 6 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопаста |
| Толщина | 1.5 мм |
| Упаковка | Шприц |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 10 мм |
- Цена: 69 ₴




