
Термопаста GD007 ОРИГИНАЛ 30г 6.8 W/mK (GD007-CB30)
229 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 23453
+380 (63) 377-40-00
Керівник (Іван)возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

GD007 — практично повний аналог Arctic MX-4, тільки дешевше!
Нова версія термопасти відомого виробника Foshan High Conductivity Electronic Co., Ltd. Краще ніж GD900, та GD900-1, а ще за дуже привабливою ціною та в зручній упаковці зі шпателем та напальчниками. За численними тестами ця паста показує бездоганний результат протягом тривалого часу, не розшаровується, силікон не витікає. "Золота" паста не по вартості, а по співвідношенню ціна – якість :)
Опис:
Виробник: Foshan High Conductivity Electronic Co., Ltd
Теплопровідність: 6,8 Вт/мК
Діапазон робочих температур: від –50° до +120° C
Щільність: > 2.5 г/см³
Виробник: Foshan High Conductivity Electronic Co., Ltd
Теплопровідність: 6,8 Вт/мК
Діапазон робочих температур: від –50° до +120° C
Щільність: > 2.5 г/см³
Комплектація:
Банка з термопастою — 1 шт.
Лопатка для нанесення — 1 шт.
Напальчник — 2 шт.
Фірмова упаковка — 1 шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GD |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 30 г |
| Длина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Теплопроводность | 6.8 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопаста |
| Толщина | 1.5 мм |
| Упаковка | Банка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 229 ₴

