Отзывы о компании VIDITEK Engineering Group
- Оксана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за якісний товар. Дякую за швидку відправку і за ввічливість продавця, а також за подаруночок -пакетики з чаєм і кавусею.
- Комментарий продавца
Приємно, що оцінили маленькі подаруночки 😊 Дуже вдячні за 5 зірочок у відгуку — це надихає працювати і надалі від щирого серця! Дякуємо, що обрали нас! ❤️
- Комментарий продавца
- Євгеній М.
- Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали нас! ❤️😊 Дуже приємно мати справу!
- Комментарий продавца
- Роман К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тарас З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер, і обслуговування і опис і особливо ввічливість продавця.
- Комментарий продавца
Дякую, Тарасе! Дуже вдячні за 5 зірочок у відгуку — це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Комментарий продавца
- Антон Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Комментарий продавца
- Антон К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Дуже вдячні за 5 зірочок у відгуку — це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Комментарий продавца
- Дмитро Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Дуже вдячні за 5 зірочок у відгуку — це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Комментарий продавца
- Маркіян Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар прийшов швидко та був цілий та неушкоджений. Також додали стік кави та пакетик чаю чому я приємно здивований.
- Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊 А так як ми не знаємо, хто з наших клієнтів кавоман, а хто чаєман, то іноді відправляємо одразу два подарунка)
- Комментарий продавца
- Сергій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Комментарий продавца
- Михайло Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все на високому рівні👌
Брал для обвязки видеочипа и процессора в ноуте. Тепло отводит, лишнее хорошо выдавливается. Единственное на дросселя сложно нанести, они гладкие и не липнет к ним.
