Відгуки про компанію VIDITEK Engineering Group
- Оксана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за якісний товар. Дякую за швидку відправку і за ввічливість продавця, а також за подаруночок -пакетики з чаєм і кавусею.
- Коментар продавця
Приємно, що оцінили маленькі подаруночки 😊 Дуже вдячні за 5 зірочок у відгуку — це надихає працювати і надалі від щирого серця! Дякуємо, що обрали нас! ❤️
- Коментар продавця
- Євгеній М.
- Коментар продавця
Дякуємо, що обрали нас! ❤️😊 Дуже приємно мати справу!
- Коментар продавця
- Роман К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тарас З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер, і обслуговування і опис і особливо ввічливість продавця.
- Коментар продавця
Дякую, Тарасе! Дуже вдячні за 5 зірочок у відгуку — це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Коментар продавця
- Антон Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Коментар продавця
- Антон К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Дуже вдячні за 5 зірочок у відгуку — це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Коментар продавця
- Дмитро Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Дуже вдячні за 5 зірочок у відгуку — це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Коментар продавця
- Маркіян Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар прийшов швидко та був цілий та неушкоджений. Також додали стік кави та пакетик чаю чому я приємно здивований.
- Коментар продавця
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊 А так як ми не знаємо, хто з наших клієнтів кавоман, а хто чаєман, то іноді відправляємо одразу два подарунка)
- Коментар продавця
- Сергій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, що обрали нас! ❤️ Це надихає працювати і надалі від щирого серця 😊
- Коментар продавця
- Михайло Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все на високому рівні👌
Брал для обвязки видеочипа и процессора в ноуте. Тепло отводит, лишнее хорошо выдавливается. Единственное на дросселя сложно нанести, они гладкие и не липнет к ним.
