
СВЕЖИЙ ОРИГИНАЛ Термопаста Thermal Grizzly Kryonaut 1g (TG-K-001-RS)
399 ₴
369 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 23426

Термопаста Kryonaut розроблена спеціально для найвимогливіших систем і готова виправдати навіть найвищі очікування оверклокерського співтовариства. Kryonaut також настійно рекомендується як топовий продукт для критично важливих систем охолодження в промисловості.
- Розроблено для оверклокінгу
- Чудова теплопровідність
- Не висихає*
- Висока стабільність
- Не електропровідна
* деякі партії пасти можуть бути густими та важко наноситися на кристал. Це нормально, так і повинно бути, це є властивістю фазового переходу. На повітрі він застигає, при роботі розм'якшується. Завдяки цьому ефекту як раз ефект триває довше, ніж у "рідких паст". Було помічено, що інколи паста рідка, там більше силікону, він випаровується з часом, а залишається саме компонент PCM (Phase Change Material). Можете почитати відгуки на Розетці по Kryonaut, там у кого як, але ефективність однаково добра. Густу пасту можна трохи нагріти для легкості нанесення.
Kryo — по-грецьки означає "холод" — входить в склад слова "кріоінженерія". Очевидно, що ця термопаста створена спеціально для застосування в умовах низьких температур — для справжніх "Кріонавтів" серед екстремальних оверклокерів.
Kryonaut використовує спеціальну структуру, яка зупиняє процес висихання при температурі до 80° Цельсія. Ця структура також відповідає за те, щоб частинки наноалюминия та оксиду цинку, що входять до складу пасти, оптимально змішувалися, щоб компенсувати нерівності компонента (тобто процесора) і радіатора, що гарантує ефективну передачу тепла.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grizzly |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1 г |
| Длина | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Теплопроводность | 12.5 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопаста |
| Толщина | 1.5 мм |
| Упаковка | Шприц |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 10 мм |
- Цена: 369 ₴



