Новинка

Ресивер миші Lightspeed (3 Gen.) 8K Logitech G Pro X Superlight 2 (Pro 2 Dex SE)
2 599 ₴
- Під замовлення
- Код: 23637
Відправка з 06 травня 2026+380 (63) 377-40-00
Керівник (Іван)повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель адаптера Lightspeed ПІДТРИМУЄ 8К частоту запиту та працює тільки із чудовими та зручними мишками:
- PRO X SUPERLIGHT 2 (+DEX, SE)
- G309 LIGHTSPEED
- PRO 2 LIGHTSPEED
НЕ ПІДХОДИТЬ ДО: G PRO Lightspeed першого та другого покоління. Там інші приймачі, дивись нашу сторінку
Для з'єднання мишки з новим приймачем, завантажте та встановіть програмне забезпечення Logitech G Hub.
Після цього вставте приймач в комп'ютер, запустіть програму і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Якщо є питання, можете написати нам у телеграм @viditek, або вайбер за номером +380633774000
Комплектація: приймач
Вага нетто, г: 2
Розмір, мм (Ш х Д х В): 15 х 19 х 6
Вага нетто, г: 2
Розмір, мм (Ш х Д х В): 15 х 19 х 6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 12 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴
