
Подшипник Rain&Dew 693ZZ ABEC-9 3x8x4 мм для вентиляторов видеокарт
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23402
+380 (63) 377-40-00
Керівник (Іван)повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Підшипник rain&dew
Найвищого класу точності ABEC-9 — еталон серед інших виробників підшипників. Тип 693zz часто використовується у вентиляторах відеокарт, квадрокоптерів. Продаються поштучно.
- Високоякісний підшипник
- Висока швидкість без нагріву
- Відмінна робота
Основні характеристики Rain&Dew 693zz:
Тип підшипника: закритий, металева шайба з двох сторінДіаметр отвору (d): 3,000 мм
Зовнішній діаметр (D): 8,000 мм
Ширина (B): 4,000 мм
Динамічне навантаження (Cr): 474 Н
Номінальне статичне навантаження (Cor): 144 Н
Макс. швидкість: 50 000 об/хв
Вага (г): 0,8
Точність: ABEC-9
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 144 Н |
| Динамічне навантаження | 474 Н |
| Вага | 0.008 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Висота | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴


