Топ продаж

Подшипник FUSHI 693ZZ ABEC-7 3x8x4 для вентиляторов видеокарт
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23443
+380 (63) 377-40-00
Керівник (Іван)повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Якісний підшипник відомої фірми FUSHI. Хід підшипників м'який. Тип 693zz підходить для різних вентиляторів ігрових приставок, ігрових ноутбуків і моторів квадрокоптерів та інших радіокерованих моделей. Продаються поштучно, від 10 шт знижка. У продажу у нас з 2017 року, вже більше 1000 реалізованих, багато добрих відгуків.
- Високоякісний підшипник
- Висока швидкість без нагріву
- Відмінна робота
Основні характеристики FUSHI 693-zz:
Тип підшипника: закритий, металева шайба з двох сторінДіаметр отвору (d): 3,000 мм
Зовнішній діаметр (D): 8,000 мм
Ширина (B): 4,000 мм
Матеріал: 52100 Хромована сталь
Динамічне навантаження (Cr): 474 Н
Номінальне статичне навантаження (Cor): 144 Н
Макс. швидкість: 50 000 об/хв
Вага (г): 0,8
Точність: ABEC-7

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimensions |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴







